| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 22 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 880 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой сензори | 1 |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 628 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 720 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,105 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| тегло | 0,09 kg |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | -90 kPA |
| Налягане до | 100 kPA |
| дължина на кабела | 898 mm |
| страна на монтаж | вграждане |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| гаранция | 5 години гаранция |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 650 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| страна на монтаж | вграждане |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 628 mm |
| брой контакти | 2 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M12 |
| температурен диапазон | -40 |
| температурен диапазон | 800 |
| дължина на кабела | 177 mm |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 890 mm |
| тегло | 0,062 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 26000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 750 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| за номер на производител | 6PX 012 684-021 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| дължина на кабела | 230 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма | сгънат |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| дължина на кабела | 155 mm |
| обща дължина | 260 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 470 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| цвят | черен |
| форма | права |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 210 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 14 mm |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| форма | L-форма |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 1051 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без интегриран сензор за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |