| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M 12 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| IDизпълнение на щекера | 2-polig |
| дължина на кабела | 859 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550470 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 880 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| брой сензори | 1 |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 628 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 720 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,105 kg |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 898 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| страна на монтаж | вграждане |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 470 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 890 mm |
| тегло | 0,062 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 750 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| само във връзка с | 13 62 7 530 413 |
| само във връзка с | (M6 x 16 -AL) |
| профил на глава на болт/гайка | външна еврейска звезда (Torx) |
| за номер на производител | 6PX 012 684-021 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 510 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| за номер артикул | 550603 |
| височина | 28 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| форма | сгънат |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| брой контакти | 3 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| цвят | черен |
| форма | права |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 910 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-641 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 745 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 745 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1250 mm |
| брой контакти | 5 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 660 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 425 mm |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1050 mm |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-631 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |