| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,02 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на предупредителния контакт | 670 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на предупредителния контакт | 685 mm |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| дължина | 48,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 22 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 48,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330683 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| дължина | 64 mm |
| ширина | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,028 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| брой контакти | 3 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 64 mm |
| ширина | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,027 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | 2-polig |
| брой контакти | 3 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,025 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,0019 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на закрепването | щифтово закрепване |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 880 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой сензори | 1 |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 628 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,105 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| тегло | 0,09 kg |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 12 14 7 518 628 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 898 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| дължина | 683 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 650 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| дължина | 893 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 770 mm |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 893 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | син |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 770 mm |
| тегло | 0,065 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 683 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | вграждане |
| страна на монтаж | вграждане |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 628 mm |
| брой контакти | 2 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| Съпротивление от | 620 Ohm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 890 mm |
| тегло | 0,062 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,030 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,030 kg |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 750 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с DSC |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 450 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип клапан | въздушен клапан |
| обурудване на автомобила | за автомобили с контролна система за налягането в гумите |
| честотен диапазон | 433 MHz |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| препоръчителен интервал за смяна | 5 години |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 600 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| за номер на производител | 6PX 012 684-021 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,05 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 425 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 550 mm |
| брой контакти | 4 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 680 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1100 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| цвят | черен |
| форма | сгънат |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| дължина 1 | 48,7 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 650 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 550 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 3 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 950 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| цвят | черен |
| форма | права |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 550 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 620 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 570 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1250 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 91 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 33 mm |