| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330857 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма | права |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой сензори | 1 |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | закопчан |
| Диапазон на измерване от | -90 kPa |
| Диапазон на измерване до | 100 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,9 V |
| Диапазон на измерване до | 4,5 V |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 910 mm |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 875 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | -90 kPA |
| Налягане до | 100 kPA |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M12 |
| температурен диапазон | -40 |
| температурен диапазон | 800 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 40 g |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| брой проводи | 1 |
| налягане | -90000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 31,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 35,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890014 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 655 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |