| дължина | 109 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 109 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 117 °C |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| вид на горивото | бензин |