| точка на (пре)включване | 117 °C |
| дължина на кабела | 615 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 640 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 820 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 820 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |