| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| дължина | 109 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 109 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 616 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| точка на (пре)включване | 117 °C |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 510 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| съответства на цвета на оригиналната част | млечнобял |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 690 Ом |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| дължина на кабела | 510 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 615 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 640 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 610 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| вид на горивото | бензин |
| рециклирана част |