| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,005 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 40 mm |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| мярка на резбата | M 12 |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 102 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 102 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабел | 1,03 m |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 610 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| дължина | 66 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,004 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| тегло | 0,105 kg |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 66 mm |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 2 |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 580 Ом |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| тегло | 0,09 kg |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,069 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,069 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1024 mm |
| дължина на кабела | 1024,5 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 605 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина на кабела | 603 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1029 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 998 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0002 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 610 mm |
| брой контакти | 6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 30000 Pa] о |
| налягане | 240000 Pa] д |
| дължина | 1070 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 59 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 26000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой контакти | 6 |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1029 mm |
| дължина | 1070 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| дължина | 59 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| цвят | сив |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 1029 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 610 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 59 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| дължина | 59 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| дължина | 59 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| дължина | 658 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 610 mm |
| дължина | 658 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 695 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 111 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,091 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 111 mm |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,091 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1000 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| IDизпълнение на щекера | Blue/Blau/Blue/Blauw |
| тегло | 0,07 kg |
| дължина | 610 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| IDизпълнение на щекера | Blue/Blau/Blue/Blauw |
| тегло | 0,06 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1030 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| дължина | 90,4 mm |
| ширина | 66,8 mm |
| височина | 111,4 mm |
| тегло | 0,0941 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,092 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 267 mm |
| брой на полюсите | 6 |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,066 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,226 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 25 mm |
| брой контакти | 6 |
| непрограмиран | |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |