| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| дължина | 53 mm |
| температурен диапазон до | 130 °C |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330129 |
| външна резба | M 14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| температурен диапазон до | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 52 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| материал | месинг |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 53 mm |
| температурен диапазон до | 130 °C |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 550384 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.028 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 52 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| материал | пластмаса |
| материал | месинг |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 50 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | месинг |
| дължина на болта под главата | 24 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 50 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | месинг |
| дължина на болта под главата | 24 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1400 Ом |
| дължина на кабела | 560 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| ограничение за производител | SIEMENS DME |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 5000 Ом |
| съпротивление | 544 Ом |
| за номер артикул | 550447 |
| дължина на кабела | 465 mm |
| брой контакти | 3 |
| съпротивление | 670 Ом |
| височина | 24 mm |
| тегло | 0,125 kg |
| за номер артикул | 550586 |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 465 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина | 630 mm |
| дължина | 24,8 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| съпротивление | 1400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 555 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 15,75 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,097 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 360 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| дължина | 505 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,097 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 630 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 630 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 5 V |
| тип на корпуса | с корпус |
| по избор |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| да се замени след км | 100000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| изпускателна система | пред катализатор |
| дължина | 570 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 235 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 570 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 5 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 420 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 560 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 560 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1400 Ом |
| дължина | 360 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 570 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 350 mm |
| за OEномер | 11 78 1 735 499 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 630 mm |
| брой проводи | 4 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 455 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| дължина на кабела | 240 mm |
| включваща функция | девиаторен ключ |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 470 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |