| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 115000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | сив |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| за номер артикул | 330582 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550407 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |
| дължина на кабела | 215 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 280 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дълбочина на монтаж | 38 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 690 Ом |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 402 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 297 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 297 mm |
| брой на жичките (проводници) | 2 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 510 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 480 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| дължина | 557 mm |