| тегло | 0,035 kg |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| цвят на корпуса | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| съпротивление | 1150 Ом |
| местоположение на полюсите | S |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 1120 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление | 1100 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 1100 Ом |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 870 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |