| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | сив |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина на кабела | 310 mm |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| съпротивление | 560 Ом |
| тегло | 0,090 kg |
| дължина на кабела | 360 mm |
| за номер артикул | 550171 |
| височина | 38 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550561 |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 410 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 425 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 38 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550405 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 115000 Pa] д |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 12,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 410 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой контакти | 3 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 2 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| брой на жичките (проводници) | 2 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 2 |
| дължина | 400 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 220 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 325 mm |