| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" B.S.P Taper |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330100 |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| тегло | 0,01 kg |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 12 MM |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| височина | 17 mm |
| за номер артикул | 330619 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | PT 3/8 |
| мярка на резбата | PT3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| мярка на резбата | 3/8"-19BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 70 Ом |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 1 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 0.073 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 58 mm |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 80 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| да се замени след км | 50000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | неотопляем |
| изпускателна система | пред катализатор |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |