| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| тегло | 0,097 kg |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| дължина | 350 mm |
| брой проводи | 4 |