| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| IDизпълнение на щекера | white |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 13,78 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 130000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 470 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 435 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 275 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 290 mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 2250 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| тегло | 0,106 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 138000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,660 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2800 Ом |