| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2053 Ом |
| съпротивление | 238 Ом |