| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,026 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 706 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,026 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 1080 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 115000 Pa] д |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1080 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-221 |
| за номер артикул | 450008 |
| брой контакти | 7 |
| цвят | оранжев |
| дължина на кабела | 272 mm |