| мярка на резбата | M16x1,50 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | светлосин |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| за номер артикул | 330156 |
| за номер артикул | 330082 |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 21 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 21 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| присъединителна техника | 2 x 2,8 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | син |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330124 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цветна маркировка | черен |
| височина | 34,5 mm |
| за номер артикул | 550064 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,066 kg |
| съпротивление | 1,1 kОм |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| вид на експлоатация | електрически |
| дължина | 630 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1350 Ом |
| дължина на кабела | 625 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| вид на експлоатация | механичен |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 615 mm |
| съпротивление | 1100 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 615 mm |
| брой контакти | 3 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | червен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| за номер артикул | 550080 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| мярка на резбата | M12 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1350 Ом |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| спецификация | 768|SPI (iniezione c |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| мярка на резбата | M12 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550149 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| тегло | 0,024 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 430 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 630 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| Брой заети контакти | 2 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 580 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1350 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,380 V |
| напрежение до | 4,5 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,380 V |
| напрежение до | 4,5 V |
| дължина | 985 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 17000 Pa] о |
| налягане | 105000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 17000 Pa] о |
| налягане | 105000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 415 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |