| мярка на резбата | M16x1,50 |
| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| за номер артикул | 330082 |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| размер на ключ | 19 |
| за номер артикул | 700002 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2053 Ом |
| съпротивление | 238 Ом |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | сив |
| дължина | 1105 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 1155 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 1105 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 1155 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1180 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1150 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1150 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 1095 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 1095 mm |
| наличен MAPPкод |