| мярка на резбата | M16x1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| за номер артикул | 700002 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 330 mm |
| технически информационен номер | 1 Filo |
| тегло | 0,078 kg |
| дължина на кабела | 450 mm |
| съпротивление | 700 Ом |
| за номер артикул | 550071 |
| височина | 20,7 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 20,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 330 mm |
| технически информационен номер | 1 Filo |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 570 mm |