| тегло | 0,03 kg |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330116 |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 430 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| да се замени след км | 100000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| изпускателна система | пред катализатор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| за OEномер | 08 26 924 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 1175 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1080 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 430 mm |
| съпротивление | 550 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1000 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 911 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| тегло | 0.101 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Opel 826924 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 400 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина | 1070 mm |
| брой контакти | 4 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77008 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1080 mm |
| дължина | 985 mm |
| брой проводи | 4 |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 915 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 915 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| дължина | 915 mm |
| брой проводи | 4 |