| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330145 |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 680 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 680 Ом |
| за OEномер | 08 26 924 |