| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | кафяв |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,044 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 34 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550370 |
| съпротивление | 1,1 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 1880 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 1880 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1100 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,115 kg |
| дължина | 1265 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 13,78 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1880 mm |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1880 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина на кабела | 1280 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1265 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| дължина | 1280 mm |
| наличен MAPPкод |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1265 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2071 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 115000 Pa] д |
| дължина | 400 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на дупките | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1280 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2075 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1880 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1280 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1265 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 350 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |