| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | кафяв |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,44 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 52 mm |
| вътрешен диаметър | 8,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,045 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| дължина | 775 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 775 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 330 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| дължина | 520 mm |
| наличен MAPPкод |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,405 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |