| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330120 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 Taper |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | черен |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1495 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| номер на артикул в чифта | 40-14 800 0018 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| за номер артикул | 330314 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 20 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина на кабела | 1495 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| дължина на кабела | 2260 mm |
| дължина на кабела | 1395 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 680 Ом |
| дължина на кабела | 460 mm |
| дълбочина на монтаж | 20,7 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,25 kg |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 1500 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 2215 mm |