| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | син |
| цвят на фронтален обръч | зелен |
| диаметър | 20 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-931 |
| брой контакти | 2 |
| височина | 24 mm |
| цвят | черен |
| съпротивление | 390 Ом |
| за номер артикул | 550011 |
| тегло | 0,028 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 400 Ом |
| тегло | 0,03 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 475 Ом |
| за номер артикул | 330742 |
| брой контакти | 3 |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| дължина на кабела | 995 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1395 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина на кабела | 1140 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| мярка на резбата | 20 mm |
| дължина на кабела | 1400 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,17 kg |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой контакти | 3 |
| цвят | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 11 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | светлосин |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| външен диаметър | 25,5 mm |
| вътрешен диаметър | 8,5 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 1400 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1,65 kОм |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| дължина на кабела | 1495 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| по избор |
| дължина на кабела | 2230 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 2230 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина на кабела | 1495 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на полюсите | 5 |
| цвят | черен |
| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-141 |
| тегло | 0,156 kg |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558005 |
| брой на полюсите | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |