| мярка на резбата | M12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| страна на монтаж | вграждане |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят | сив |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | 1 kPA |
| Налягане до | 93 kPA |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| ламбдасонда | широко лентова ламбда сонда |
| дължина | 500 mm |
| брой контакти | 6 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-221 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |