| мярка на резбата | M16x1.5 |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 405 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1080 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1000 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,380 V |
| напрежение до | 4,5 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,380 V |
| напрежение до | 4,5 V |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 405 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1080 mm |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| цвят | черен |
| цвят на пружинанатискане | сив |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| паспортно напрежение | 5 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 17000 Pa] о |
| налягане | 105000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 17000 Pa] о |
| налягане | 105000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 405 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |