| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330495 |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-933 |
| Съпротивление от | 900 Ohm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 710 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| тегло | 0,11 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 710 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1060 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | вграждане |
| дължина на кабела | 680 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 680 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 710 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 13,78 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина на кабела | 420 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 710 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| за OEномер | 08 26 924 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | с корпус |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| номер на артикул в чифта | GBS5202 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| гаранция | 5 години гаранция |
| дължина | 400 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 710 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| ламбдасонда | подгрят |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 350 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |