| мярка на резбата | M16x1.5 |
| за номер артикул | 330156 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| за номер артикул | 330082 |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| размер на ключ | 19 |
| за номер артикул | 700002 |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 Taper |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2053 Ом |
| съпротивление | 238 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | OUTSIDE TEMP. SENSOR |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 985 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1215 mm |
| дължина на кабела | 975 mm |
| дължина на кабела | 985 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 1215 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1215 mm |
| дължина на кабела | 975 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 915 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 915 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 915 mm |
| дължина | 1215 mm |
| брой проводи | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 986 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |