| за номер артикул | 330156 |
| мярка на резбата | M16 x 1,5 |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| размер на ключ | 19 |
| за номер артикул | 700002 |
| цветна маркировка | черен |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2053 Ом |
| съпротивление | 238 Ом |
| тегло | 0,078 kg |
| дължина на кабела | 450 mm |
| съпротивление | 700 Ом |
| за номер артикул | 550071 |
| височина | 20,7 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| цвят на корпуса | черен |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| цвят на корпуса | черен |
| спецификация | 768|SPI (iniezione c |
| вид на експлоатация | електрически |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550149 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| тегло | 0,024 kg |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| Брой заети контакти | 2 |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Citroen 1920 1H |