| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | кафяв |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| височина | 34 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550370 |
| съпротивление | 1,1 Ом |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 905 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 115000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| дължина на кабела | 1050 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на дупките | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 930 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| за номер артикул | 450007 |
| брой контакти | 6 |
| цвят | зелен |
| дължина на кабела | 295 mm |