| височина | 34,5 mm |
| за номер артикул | 550064 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 560 mm |
| тегло | 0,066 kg |
| съпротивление | 1,1 kОм |
| вид на монтаж | монтиран предварително |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на монтаж | монтиран предварително |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,044 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 34 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550370 |
| съпротивление | 1,1 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 910 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| за номер артикул | 550080 |
| цвят | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1100 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550149 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| тегло | 0,024 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,026 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 910 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 680 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 950 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,026 kg |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-931 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 910 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на дупките | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,405 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| IDизпълнение на щекера | 4 Pin |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ABS |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |