| мярка на резбата | 20 mm |
| брой на тестовите контакти (пинове) | 2 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 560 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |