| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 593 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина на кабела | 1855 mm |
| съпротивление | 1100 Ом |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 340 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 260 mm |
| дължина | 325 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |