| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| височина | 24 mm |
| за номер артикул | 550654 |
| дължина на кабела | 390 mm |
| брой контакти | 3 |
| съпротивление | 3,5 kОм |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 11,81 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 328 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |