| брой на полюсите | 3 |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550719 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,13 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| дължина на кабела | 1360 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 195 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |