| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 370 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина на кабела | 1205 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,21 kg |
| дължина на кабела | 325 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| дължина на кабела | 880 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина на кабела | 860 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,22 kg |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550548 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 880 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 860 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 965 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| дължина на кабела | 1140 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560185 |
| височина | 28 mm |
| съпротивление | 1,3 kОм |
| за номер артикул | 550531 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 1390 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1200 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,11 kg |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 860 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1205 mm |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| дължина на кабела | 960 mm |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | интегриран корпус |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| обща дължина | 340 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1200 mm |