| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 900 |
| дължина на кабела | 230 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| дължина на кабела | 200 mm |
| мярка на резбата | 3/8"x19 BSP |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| за номер артикул | 550520 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 28 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| дължина на кабела | 965 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| дължина на кабела | 1140 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560185 |
| височина | 28 mm |
| съпротивление | 1,3 kОм |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 270 mm |
| височина | 46 mm |
| за номер артикул | 550575 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 1390 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| за номер артикул | 550809 |
| дължина на кабела | 260 mm |
| брой контакти | 2 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 860 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1205 mm |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| за номер артикул | 550769 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 960 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,11 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 650 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 650 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |