| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330100 |
| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330583 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550719 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 390 mm |
| страна на монтаж | вход |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 70 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| спецификация | DISCONTINUED |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | червен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| дължина на кабела | 360 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 360 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 390 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 500 Ом |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 58 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| спецификация | DISCONTINUED |
| тип на корпуса | с корпус |
| дължина на кабела | 57 mm |
| брой проводи | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| съпротивление | 4 Ом |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1,5 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 575 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |