| за номер артикул | 330100 |
| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 3/8" BSPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330642 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550719 |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| ламбдасонда | ламбда сонда (палец елемент) |
| дължина | 720 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 630 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 820 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 575 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 575 mm |