| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,174 kg |
| необходими бройки | 1 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 425 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |