| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 850 Ом |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| височина | 24 mm |
| съпротивление | 850 Ом |
| за номер артикул | 550804 |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |