| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330583 |
| размер на ключ | 13 MM |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дълбочина на монтаж | 18,5 mm |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M8x0.75 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 18,82 цол=инч |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | червен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 478 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |