| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330583 |
| размер на ключ | 13 MM |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| дълбочина на монтаж | 18,5 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550719 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | червен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | червен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,104 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 478 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| тегло | 0,080 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |