| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| височина | 24 mm |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550810 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084510A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 360 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 2 |
| форма | права |
| обща дължина | 250 mm |
| изпускателна система | Преди турбокомпресор |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-191 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| диаметър | 70 mm |
| дължина | 104 mm |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,1401 kg |
| необходими бройки | 1 |