| параметър | Universal |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330583 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | жълт |
| брой на полюсите | 2 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 550 |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 230 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| тегло | 0,12 kg |
| тегло | 0,14 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 330 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| тегло | 0,14 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 330 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| ламбдасонда | неотопляем |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| дължина | 290 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 60 mm |
| брой на жичките (проводници) | 1 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| паспортно напрежение | 12 V |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 478 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| дължина на кабела | 480 mm |