| брой контакти | 3 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,245 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,245 kg |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5000310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5030310 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5010310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5020310 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 330 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 850 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 753 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ABS |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |