| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330664 |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560199 |
| височина | 20 mm |
| съпротивление (мегаом) | 14 |
| за номер артикул | 550769 |
| брой контакти | 4 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084510A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084510A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 475 mm |
| тегло | 0,210 kg |
| необходими бройки | 1 |