| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | 3/8x18 |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| за номер артикул | 550769 |
| брой контакти | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 725 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |